Wakacje w domu – porady

< PORADA: Jak radzić sobie z wakacyjną nudą?
NOWE WYZWANIE! Situation Art Challenge >

Wakacje w domu… taa. Dwa miesiące, które miały być piękne, będą nudne. Zero wspomnień oprócz nieustannego znużenia. Nie będzie co opowiadać w szkole. Gorzej być nie może… chyba wszyscy znamy to paskudne uczucie.
Dlatego więc przygotowuję dla was kolejną listę rzeczy do wypróbowania we wakacje.

1. Zrób z kolegą lub koleżanką Situation Art Challenge. W następnej notce znajdziecie wszystko, co powinniście/yście wiedzieć o tym wyzwaniu. Jeśli nie macie tyle pisaków, wykorzystajcie kredki, długopisy lub co tylko chcecie. Zabawa gwarantowana.

2. Wybierz losowe ubrania z szafy. Tak samo dodatki im więcej, tym lepiej. Nie zapomnij o butach. Następnie… załóż to wszystko. Przespaceruj się wzdłuż ulicy. Przy tym obserwuj reakcje przechodniów – mogą być naprawdę bezcenne.

3. Idź do sklepu spożywczego. Wybierz rzeczy, które są w dość przystępnej cenie, a których jeszcze nigdy wcześniej nie jadłeś/aś. Nie muszą być jakieś wyszukane ani dziwne. Wybór należy do Ciebie. Później możesz je spróbować. Może natrafisz na coś wyjątkowo dobrego? Eksperymenty się opłacają.

4. Znajdź jakieś ciche, spokojne, miłe miejsce na łonie natury. Najlepiej wśród kwiatów. Połóż się na trawie. Możesz wreszcie odpocząć od szarej codzienności i pomyśleć lub na przykład opisać kształty chmur – tak, jak w dzieciństwie.

Mam nadzieję, że tym razem okazałam się pomocna. Zachęcam do wykonania tych zadań – eksperymenty są naprawdę ciekawe i urozmaicają codzienność.

Paulina

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.