Kolejny raz JTJD & Co miało być 8 września?

Nie planowałam powrotu. Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę tu post.

A jednak. c;

Postaram się wrócić i w miarę regularnie dodawać wpisy. Minimum 1 na miesiąc. Wracają też pozostałe dziewczyny. Amalia zaproponowała mi poprowadzenie działu DIY. c; Do ogrodniczego jednak nie wróci. Niestety, nie udało nam się was zainteresować.

Co u Aidy?…
Stała się fanką Disneya. Przestała być już taką pesymistką, trochę się otwarła ALE za to stała się jeszcze dziwniejsza niż przedtem. Wyobraźcie sobie, jest już przy SZÓSTYM rozdziale „Karolyna’s Universe”, planuje kolejne opowiadanie, za które solidnie się wzięła i w dodatku wymyśliła fabułę dla disneyowskiej bajki! Czy to nie jest, w jej przypadku, jakaś skrajność? Raz uważa się za beznadziejną pismaczkę, po czym wyjeżdża z trzema opowieściami… WT?!

Jej sławna ciotka już wróciła i z nią akurat jest w porządku.
Karolina porzuciła scrapbooking i marzenia miłosne.
Do jej klasy dołączyło wiele nowych osób, a sama Aida już nie może powiedzieć, że ma koleżanki, bo te, które miała, nieświadomie wyrzuciły ją poza nawias i zostały „znajomymi”.
Cynie ciągle się rozkrzewiają.
Aida nie pracuje już w ogródku, przerzuciła się na szkic, quizy i gry komputerowe.

Ile rzeczy zmieniło się przez te dwa marne miesiące?!…

Co do tej tajemniczej wiadomości, obejmującej okres od 7 do 8 września – już wyjaśniam. Jest po dacie, nie będę tego już kontynuowała.

8 września miał być 250. dniem bloga.

7 września miałam poinformować was.

O tym, że 8 września blog zostanie zawieszony.

Ale nie będzie. Więc wszystko OK.

 

Do zobaczenia :*
Aida

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.