Fabuła

>Bohaterki tej opowieści to trzy kuzynki, które mieszkają w jednym internacie. Lubią czasem zaszaleć i złamać prawo, co nie znaczy, że są typowymi polskimi nastolatkami.
Karolyna jest słoneczna, wesoła i czarująca. Podbiła już serce niejednego chłopca swoim promiennym uśmiechem. Nie jest pięknością i dość często zdarza jej się skłamać, ale i tak nie sposób jej nie lubić.
Madzia to choleryczna realistka ze skłonnościami do przesady. Lubi sport i dobre towarzystwo. Mimo, że udaje chłopczycę, by nie odstawać od reszty dziewczyn, tak naprawdę drzemie w niej prawdziwa nastolatka.
Amalia w towarzystwie pełni rolę nieuleczalnej romantyczki. Jest nieśmiała i zamknięta w sobie, lubi dużo marzyć. Pisze opowiadania miłosne i czeka na swojego jedynego. Ceni jednak sobie wolność i niepodległość.
>Wszystkie dziewczyny jednak łączy inteligencja, uczuciowość i urok osobisty. Będą przeżywać zabawne przygody związane z dojrzewaniem, pierwszymi miłościami i codziennością. Mimo, że wyglądają na w miarę ułożone uczennice, czasami mają pragnienie, by tylko porządnie (lecz też bez konsekwencji) zaszaleć.