Blog

>>Blog jest utrzymywany w kolorach niebieskim i czarnym. Kiedyś był dość pstrokaty, było też wiele neonowych elementów. Był to efekt zamierzony. Ta strona ciągle ma przypominać blog typowej dziewczyny w wieku nastoletnim. Nie chodzi mi bynajmniej o emo. Gdy zobaczyłam taki właśnie czarno – niebieski blog, uznałam jednak, że będzie lepszy.

Na blogu możecie znaleźć przepisy na pyszne ciasta, porady ogrodnicze, wskazówki, rady, odrobinkę psychologii oraz recenzje.
>
Znajdziecie tu też między innymi opowiadania „Jutro Też Jest Dzień”.
Opowiadają one o nietypowych nastolatkach; fabułę znajdziecie tutaj. (kliknij) Kolejne rozdziały i ich dokończenia będą pojawiały się nieregularnie; w zależności, czy autorka będzie miała akurat wenę twórczą. Jeśli chcecie je przeczytać, na stronie bloga po prawej stronie znajduje się zakładka z listą kategorii. Po odnalezieniu jej należy kliknąć zakładkę „Opowieść”.
>Będą tu również umieszczane opisy postaci napisane prostym językiem, z dużą ilością emotikon oraz kolorów. Zostały specjalnie wystylizowane, żeby wyglądały, jakby były pisane przez same bohaterki tej powieści. Przedstawienie postaci nie ogranicza się jednak do samych opisów; na blogu znajdują się też na przykład posty z relacjami między postaciami, informacje szczegółowe jak wierzenia bohaterów oraz piosenki pasujące do nich. Znajdują się one w kategorii „Postacie”.
>Oprócz tego znajdziecie tu także rysunki osób występujących w opowieści. Na stronie „Wsparcie” są bannery, ikonki i obrazki, które możecie wstawić na swoją stronę, jeśli podoba wam się mój blog. Powracając do rysunków, jeśli chcecie je znaleźć, wystarczy wpisać w okienko „Szukaj” pod spodem nagłówka hasło „FAN ART”.
>Jeśli zaś chcecie zdobyć informacje o powstawaniu historii „JTJD” i dowiedzieć się, czym się inspirowałam, tworząc nowe opowiadanie, wyszukajcie zakładkę „Historia JTJD”.

Oficjalny hashtag bloga to #cousins.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.